Půjčovna luxusních aut Praha - půjčovna luxusních vozů v Praze

EN CZ DE PL RU

+420 728 998 998

pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha

  • Domů
  • Dlouhodobý pronájem aut

Dlouhodobý pronájem aut

Máte zájem o dlouhodobý pronájem aut? V tom případě jste na správné adrese. Specializujeme se na dlouhodobý pronájem aut, luxusních limuzín i limuzín s řidičem za nejlepší ceny v celé České republice. Půjčovna luxusních vozů nabízí velký počet nových automobilů různých značek k dlouhodobému pronájmu, při kterém oceníte atraktivitu ceny, spolehlivost, profesionální spolupráci, rychlé jednání a individuální přístup ke každému jednotlivému klientovi.

Dlouhodobý pronájem aut představuje celou řadu výhod:

  • možnost pronájmu vozidla i na jeden měsíc
  • bezkonkurenční ceny za dlouhodobý pronájem aut
  • náklady na provoz, údržbu a pojištění auta hrazeny
  • vybraný automobil přistavíme na Vámi určené místo
  • dostupnost pronájmu luxusních aut takřka pro všechny
  • k pronájmu nové vozy či vozy s minimem najetých kilometrů

 

Naše rada: Nechcete-li být dlouhodobě vázáni smlouvou, vyplatí se Vám pouhý pronájem aut. Pronájem vozidel je u nás možný i na dobu jednoho měsíce. Při delším pronájmu Vám doporučujeme zvolit operativní leasing.

Přečtěte si také:captcha

Nejžádanější vozy

1.Mercedes-Benz S350 CDI LONG


na dotaz

2.Mercedes-Benz Viano 4x4


od 3.320 Kč* / den

3.Hummer


od 6.000 Kč* / den

4.BMW 730D


od 7.600 Kč* / den

5.Range Rover Evoque


od 6.990 Kč* / den

6.Mercedes-Benz S350 CDI LONG


od 15.296 Kč* / den

7.Mini Cooper


od 2.880 Kč* / den

8.Mercedes-Benz GL350


na dotaz

9.Porsche Cayenne


na dotaz

10.Volvo C70 cabrio


na dotaz

11.Mercedes třída CLS


na dotaz
Půjčovna luxusních aut se specializuje na krátkodobý pronájem, dlouhodobý pronájem i zvýhodněný pronájem aut na víkend. Chcete-li se projet v rychlém sportovním voze, půjčit si luxusní limuzínu s řidičem na svatbu či důležitou obchodní schůzku, vyzkoušet si jízdu na čtyřkolce nebo se proletět privátním letadlem, půjčovna luxusních vozů Vám vyjde ve všem ochotně vstříc.

Výhodou pronájmu u nás je široká nabídka vozů za výhodné ceny. Samozřejmostí je, že cena pronájmu Vámi vybraného vozidla zahrnuje pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidla na území Evropy, dálniční známku a neomezený počet ujetých kilometrů. Navíc Vám vybrané vozidlo přistavíme na místo, které si sami určíte. Svým klientům nabízíme služby na prvotřídní úrovni s ohledem na jejich potřeby a přání.

Náš tip: Sháníte luxusní ojetá auta na prodej? Udělejte si radost a pořiďte si vlastní vůz vyšší třídy za super cenu. Luxusní vozy na prodej si můžete prohlédnout online. V případě dotazů nás kontaktujte.