Půjčovna luxusních aut Praha - půjčovna luxusních vozů v Praze

EN CZ DE PL RU

+420 728 998 998

pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha

Operativní leasing

Operativní leasing je jedna z forem dlouhodobého pronájmu automobilů. Ve své podstatě se jedná o dlouhodobý, časově ohraničený pronájem aut s širokou nabídkou doplňkových služeb. Naše společnost nabízí mimo jiné operativní leasing s nadstandardními podmínkami, což znamená, že se Vám o pronajatý vůz kompletně postaráme (tzv. full service).

Co přesně to znamená:

  • dálniční poplatky
  • pravidelná údržba vozu
  • pojištění odpovědnosti z provozu vozidla
  • havarijní pojištění vozidla, asistenční služby
  • opravy a jiné činnosti spojené s pronajatým vozem
  • a další

 

Operativní leasing se hodí zejména pro ty z Vás, jejichž hlavním záměrem je získat pronajatý automobil do vlastnictví. Doba pronájmu bývá kratší než ekonomická životnost automobilu a po skončení leasingové smlouvy vrací klient vůz zpět finanční společnosti.

Co se týká hlavních výhod operativního leasingu, tak mezi ně patří:

  • možnost daňového odpočtu
  • úspora mzdových a časových nákladů
  • osvobození od počáteční akontace (není nutné platit)
  • fixně daná měsíční splátka po celou dobu financování


captcha

Nejžádanější vozy

1.Mercedes-Benz S350 CDI LONG


na dotaz

2.Mercedes-Benz Viano 4x4


od 3.320 Kč* / den

3.Hummer


od 6.000 Kč* / den

4.BMW 730D


od 7.600 Kč* / den

5.Range Rover Evoque


od 6.990 Kč* / den

6.Mercedes-Benz S350 CDI LONG


od 15.296 Kč* / den

7.Mini Cooper


od 2.880 Kč* / den

8.Mercedes-Benz GL350


na dotaz

9.Porsche Cayenne


na dotaz

10.Volvo C70 cabrio


na dotaz

11.Mercedes třída CLS


na dotaz
Půjčovna luxusních aut se specializuje na krátkodobý pronájem, dlouhodobý pronájem i zvýhodněný pronájem aut na víkend. Chcete-li se projet v rychlém sportovním voze, půjčit si luxusní limuzínu s řidičem na svatbu či důležitou obchodní schůzku, vyzkoušet si jízdu na čtyřkolce nebo se proletět privátním letadlem, půjčovna luxusních vozů Vám vyjde ve všem ochotně vstříc.

Výhodou pronájmu u nás je široká nabídka vozů za výhodné ceny. Samozřejmostí je, že cena pronájmu Vámi vybraného vozidla zahrnuje pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidla na území Evropy, dálniční známku a neomezený počet ujetých kilometrů. Navíc Vám vybrané vozidlo přistavíme na místo, které si sami určíte. Svým klientům nabízíme služby na prvotřídní úrovni s ohledem na jejich potřeby a přání.

Náš tip: Sháníte luxusní ojetá auta na prodej? Udělejte si radost a pořiďte si vlastní vůz vyšší třídy za super cenu. Luxusní vozy na prodej si můžete prohlédnout online. V případě dotazů nás kontaktujte.