Půjčovna luxusních aut Praha - půjčovna luxusních vozů v Praze

EN CZ DE PL RU

+420 728 998 998

pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha

Firemní akce

Pořádáte firemní akce? Dovolte nám, abychom Vám nabídli vysoce reprezentativní společenské prostory včetně obsluhy pro rauty, kongresy, semináře nebo komorní jednání. Zároveň Vám zajistíme luxusní ubytování v Praze a okolí.

Firemní akce od nás – to nejlepší pro Vás

Prioritou námi nabízených služeb je individuální přístup ke klientovi, reprezentativní nadstandardní servis pro vládní i nevládní organizace, ministerstva, zastupitelské úřady, diplomatické sbory, hotely i jednotlivce. Neváhejte se na nás obrátit. S naší pomocí se stane Vámi pořádaná firemní akce nezapomenutelnou a jedinečnou událostí.

Disponuje historickými prostory v centru Prahy, které jsou ideální pro uspořádání jakékoliv firemní akce. Zaujměte své hosty či obchodní partnery!

Nabízíme k pronájmu:

  • „vládní salónek“  v budově Hlavního nádraží
  • „prezidentský salónek“ v budově  Masarykova nádraží

 

Cenovou nabídku Vám připravíme na míru dle Vašich požadavků. V případě zájmu Vám zajistíme také bohatý catering.

Nejžádanější vozy

1.Mercedes-Benz S350 CDI LONG


na dotaz

2.Mercedes-Benz Viano 4x4


od 3.320 Kč* / den

3.Hummer


od 6.000 Kč* / den

4.BMW 730D


od 7.600 Kč* / den

5.Range Rover Evoque


od 6.990 Kč* / den

6.Mercedes-Benz S350 CDI LONG


od 15.296 Kč* / den

7.Mini Cooper


od 2.880 Kč* / den

8.Mercedes-Benz GL350


na dotaz

9.Porsche Cayenne


na dotaz

10.Volvo C70 cabrio


na dotaz

11.Mercedes třída CLS


na dotaz
Půjčovna luxusních aut se specializuje na krátkodobý pronájem, dlouhodobý pronájem i zvýhodněný pronájem aut na víkend. Chcete-li se projet v rychlém sportovním voze, půjčit si luxusní limuzínu s řidičem na svatbu či důležitou obchodní schůzku, vyzkoušet si jízdu na čtyřkolce nebo se proletět privátním letadlem, půjčovna luxusních vozů Vám vyjde ve všem ochotně vstříc.

Výhodou pronájmu u nás je široká nabídka vozů za výhodné ceny. Samozřejmostí je, že cena pronájmu Vámi vybraného vozidla zahrnuje pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidla na území Evropy, dálniční známku a neomezený počet ujetých kilometrů. Navíc Vám vybrané vozidlo přistavíme na místo, které si sami určíte. Svým klientům nabízíme služby na prvotřídní úrovni s ohledem na jejich potřeby a přání.

Náš tip: Sháníte luxusní ojetá auta na prodej? Udělejte si radost a pořiďte si vlastní vůz vyšší třídy za super cenu. Luxusní vozy na prodej si můžete prohlédnout online. V případě dotazů nás kontaktujte.