Půjčovna luxusních aut Praha - půjčovna luxusních vozů v Praze

EN CZ DE PL RU

+420 728 998 998

pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha

O společnosti Knokar


Hlavní doménou je krátkodobý i dlouhodobý pronájem luxusních vozidel - rent luxury cars, pronájem luxusních vozidel s řidičem - rent luxury limousine cars i pronájem ostatních vozidel.

Zároveň nabízíme vysoce reprezentativní společenské prostory včetně obsluhy pro rauty, kongresy, semináře či komorní jednání a zajišťujeme luxusní ubytování v Praze a okolí. Prioritou nabízených služeb je individuální přístup ke klientovi, reprezentativní nadstandardní servis pro vládní i nevládní organizace, ministerstva, zastupitelské úřady, diplomatické sbory, hotely, ale i jednotlivce.

Disponujeme vlastním vozovým parkem o celkové kapacitě 20 vozidel včetně speciálních limuzín v prodloužené long verzi především určené ministerstvům, zastupitelským úřadům a diplomatickým sborům.

Všechna vozidla jsou vlastním majetkem společnosti Knokar.
Samozřejmostí je také přistavení vozidla na místo určení, hotely, penziony.
Vozový park je pod servisní správou a kontrolou smluvních partnerů dle jednotlivých značek a typů vozidel.

Dále jsme připraveni nabídnout nejen pronájem vozidel, ale též tlumočníka, průvodce i osobního bodyguarda. Společnost Knokar se taktéž účastní sportovních akcí

Jsme vybaveni pro bezhotovostní platební styk mobilními terminály pro příjem elektronických platebních karet Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, Diners Club, American Express, pro dlouhodobé obchodní partnery nabízíme slevy a ceny na míru dle požadavku.

Platby za pronájem přijímáme prioritně v českých korunách, dále v eurech a dolarech. Hotovostní peněžité převody zahraničních měn na českou korunu se provádí denním fixním kurzem platným v den podpisu smlouvy dle vyhlášky ČNB v 14:30 hodin. Do této doby se směna provádí vyhlášeným denním kurzem předchozího dne. Spolupracujeme s renomovanými českými i zahraničními firmami v celé České republice i Evropě. Novým klientům nabízíme na vyžádání osobní prezentaci nabízených služeb.

V letošním roce navázala paní Lucie Bílá spolupráci s firmou Knokar s.r.o. , která pro zpěvačku zajišťuje veškeré služby v oblasti vozového parku. Lucie Bílá a její tým potvrzují kvalitu nabízených služeb společnosti Knokar, osobně podporuje majitele v obchodních aktivitách a především doporučuje využít nabídku společnosti!

 

Těšíme se na budoucí vzájemnou spolupráci.

 

Společnost Knokar

Nejžádanější vozy

1.Mercedes-Benz S350 CDI LONG


na dotaz

2.Mercedes-Benz Viano 4x4


od 3.320 Kč* / den

3.Hummer


od 6.000 Kč* / den

4.BMW 730D


od 7.600 Kč* / den

5.Range Rover Evoque


od 6.990 Kč* / den

6.Mercedes-Benz S350 CDI LONG


od 15.296 Kč* / den

7.Mini Cooper


od 2.880 Kč* / den

8.Mercedes-Benz GL350


na dotaz

9.Porsche Cayenne


na dotaz

10.Volvo C70 cabrio


na dotaz

11.Mercedes třída CLS


na dotaz
Půjčovna luxusních aut se specializuje na krátkodobý pronájem, dlouhodobý pronájem i zvýhodněný pronájem aut na víkend. Chcete-li se projet v rychlém sportovním voze, půjčit si luxusní limuzínu s řidičem na svatbu či důležitou obchodní schůzku, vyzkoušet si jízdu na čtyřkolce nebo se proletět privátním letadlem, půjčovna luxusních vozů Vám vyjde ve všem ochotně vstříc.

Výhodou pronájmu u nás je široká nabídka vozů za výhodné ceny. Samozřejmostí je, že cena pronájmu Vámi vybraného vozidla zahrnuje pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidla na území Evropy, dálniční známku a neomezený počet ujetých kilometrů. Navíc Vám vybrané vozidlo přistavíme na místo, které si sami určíte. Svým klientům nabízíme služby na prvotřídní úrovni s ohledem na jejich potřeby a přání.

Náš tip: Sháníte luxusní ojetá auta na prodej? Udělejte si radost a pořiďte si vlastní vůz vyšší třídy za super cenu. Luxusní vozy na prodej si můžete prohlédnout online. V případě dotazů nás kontaktujte.