Půjčovna luxusních aut Praha - půjčovna luxusních vozů v Praze

EN CZ DE PL RU

+420 728 998 998

pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha pujcovna luxusnich aut praha

Pronájem luxusních limuzín s řidičem

Pronajměte si luxusní a pohodlnou limuzínu se spolehlivým řidičem. Pronájem luxusních limuzín s řidičem je hojně využíván při přepravě V.I.P. osob, převozu na významné společenské akce, divadelní představení, koncerty a další. Pronájem luxusních limuzín s řidičem ocení také ti, jenž chtějí zapůsobit na svého obchodního partnera. Při úspěšném obchodování je důležité vytvořit ideální podmínky – atmosféru. Díky tomu můžete velice snadno uzavřít důležitý kontrakt se svým obchodním partnerem či se domluvit na výhodných podmínkách spolupráce.

Pronájem luxusních limuzín s řidičem představuje:

  • úspěch
  • jedinečnost
  • spolehlivost

 

Nechte se hýčkat v moderní a reprezentativní limuzíně přesně podle Vašich představ. Pronájem luxusních limuzín s řidičem Vám nabízí nadstandardní výbavu, která zahrnuje kožená sedadla, bar a televizi. Samozřejmostí je naprosto profesionální přístup, diskrétnost a služby na míru.

Nejžádanější vozy

1.Mercedes-Benz S350 CDI LONG


na dotaz

2.Mercedes-Benz Viano 4x4


od 3.320 Kč* / den

3.Hummer


od 6.000 Kč* / den

4.BMW 730D


od 7.600 Kč* / den

5.Range Rover Evoque


od 6.990 Kč* / den

6.Mercedes-Benz S350 CDI LONG


od 15.296 Kč* / den

7.Mini Cooper


od 2.880 Kč* / den

8.Mercedes-Benz GL350


na dotaz

9.Porsche Cayenne


na dotaz

10.Volvo C70 cabrio


na dotaz

11.Mercedes třída CLS


na dotaz
Půjčovna luxusních aut se specializuje na krátkodobý pronájem, dlouhodobý pronájem i zvýhodněný pronájem aut na víkend. Chcete-li se projet v rychlém sportovním voze, půjčit si luxusní limuzínu s řidičem na svatbu či důležitou obchodní schůzku, vyzkoušet si jízdu na čtyřkolce nebo se proletět privátním letadlem, půjčovna luxusních vozů Vám vyjde ve všem ochotně vstříc.

Výhodou pronájmu u nás je široká nabídka vozů za výhodné ceny. Samozřejmostí je, že cena pronájmu Vámi vybraného vozidla zahrnuje pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidla na území Evropy, dálniční známku a neomezený počet ujetých kilometrů. Navíc Vám vybrané vozidlo přistavíme na místo, které si sami určíte. Svým klientům nabízíme služby na prvotřídní úrovni s ohledem na jejich potřeby a přání.

Náš tip: Sháníte luxusní ojetá auta na prodej? Udělejte si radost a pořiďte si vlastní vůz vyšší třídy za super cenu. Luxusní vozy na prodej si můžete prohlédnout online. V případě dotazů nás kontaktujte.